Vår personal

Peter Dahlén

VD

Produktansvarig maskinförsäljning

 

+46(0)36 - 31 22 91

+46(0)70 - 51 88 187

peter.dahlen@ejderstedts.se

Jasmin Dzafic

 

Ekonomichef

 

+46(0)36 - 31 22 92

jasmin.dzafic@ejderstedts.se

Stefan Wahlsten

 

Produktansvarig maskinförsäljning

samt tillbehör och verktyg

 

+46(0)36 - 31 22 95

+46(0)70 - 3140 308

stefan.wahlsten@ejderstedts.se

Anders Persson

 

Produktansvarig Maskinförsäljning

 

+46(0)70 - 57 53 013

anders.persson@ejderstedts.se

Viktor Lax

Affärssamordnare

 

+46(0)36-31 22 96

viktor.lax@ejderstedts.se

Bo Nilsson

 

Produktansvarig maskinförsäljning

 

+46(0)70 - 51 88 107

bo.nilsson@ejderstedts.se

Magnus Svärd

 

Produktansvarig Advanced material

 

+46(0)70 - 314 03 95

magnus.svard@ejderstedts.se

Patric Bergemalm

 

Servicechef

eftermarknad, support och service

 

+46(0)36 - 31 22 97

patric.bergemalm@ejderstedts.se

Anneli Tellfjord

 

Eftermarknad, support och reservdelar

samt tillbehör 

+46(0)36 - 31 22 98

anneli.tellfjord@ejderstedts.se

Tommy Gustavsson

 

Eftermarknad, support och reservdelar.

 

+46(0)70 555 44 02

tommy.gustavsson@ejderstedts.se

Gheorghe Piscoran

Eftermarknad, support och reservdelar.

+46(0)70-5181548

gheorghe.piscoran@ejderstedts.se

Antoin Naoum

 

Servicetekniker

 

+46(0)36 - 18 60 50

antoin.naoum@ejderstedts.se

Johan Fornegård

 

Servicetekniker

 

+46(0)36 - 18 60 50

johan@fornegard.com

Torbjörn Thelander

 

Servicetekniker

 

+46(0)36 - 18 60 50

torbjorn.thelander@ejderstedts.se

Mattias Hellkvist

 

Servicetekniker

 

+46(0)36 - 18 60 50

mattias@qvarntech.se

Kent Damberg

 

Lager och utställning

 

+46(0)36 - 18 60 50

kent.damberg@ejderstedts.se

Elenor Johansson

 

Samarbetspartner Tentec

 

+46(0)36 - 18 60 50

Mats Franzén

 

Samarbetspartner Tentec

 

+46(0)36 - 18 60 50

Peter Strandberg

 

Servicetekniker

 

+46(0)36 - 18 60 50

tenhult@ps-teknik.com